• تبریز -نرسیده به شهرک شهید رجایی - کوی شجره
  • تلفن تماس :34264461 - 041
  • کیفیت در خدمات
  • دارنده بالاترین استانداردهای ISO

فعالیت ها

غلتک سازی

غلتکها و سیلندرها از مهمترین قطعاتی هستند که چرخه تولید وابستگی زیادی به آنها دارد. شرکت سامکو یکی از مجهزترین و فعالترین مجموعه های طراحی و ساخت انواع غلتکها و سیلندرها را در اندازه و طرحهای گوناگون نسبت به نوع کارکرد دارد.محل بکارگیری، نوع فرایند تولید، سرعت کار، ابعاد مختلف سیلندر و غلتک و سایر پارامترها در تعیین مشخصات و طراحی این نوع قطعات دخیل بوده و از این روست که نوع طراحی و ساخت آنها اهمیت زیادی دارد. با توجه به توانمندیهای شرکت سامکو در امر غلتک و سیلندرسازی، باعث شده است که تولید کنندگان و مصرف کنندگان و نهادهای بزرگ از محصولات این شرکت در زمینه ساخت غلتک بهره ببرند. از جمله این نهادها میتوان به شرکت متروی تبریز اشاره کرد که خود نمونه بارزی در این زمینه میباشد.

غلتک سازی

از زبان

بزرگان

Image
آلبرت انیشتین

دانشمند

من خودم را برای یک کار خیلی بزگ آماده کرده بودم اما بعد ازاین که وارد کار شدم فهمیدم که کار بزرگی نمی خواهد انجام بدهم ، فقط باید قایق را روی آب انداخت و کمی پارو زد . همین !!

Image
جورج برنارد شاو

موسس

اگر شما یک سیب داشته باشید ومن هم یک سیب وسیب ها را بام عوض کنیم همچنان هر دو یک سیب داریم اما اگر شما یک ایده داشته باشید و من هم یک ایده،زمانی که ایده هایمان را عوض کنیم آنگاه هر کدام از ما دو ایده داریم

Image
بیل گیتس

مدیر عامل

اندازه‌گيري درصد پيشرفت يك پروژه برنامه نويسي،با شمارش تعداد سطرهاي كدهاي آن،همانند اندازه گيري درصد پيشرفت ساخت يك هواپيما از طريق وزن كردن آن است!