• تبریز -نرسیده به شهرک شهید رجایی - کوی شجره
  • تلفن تماس :34264461 - 041
  • کیفیت در خدمات
  • دارنده بالاترین استانداردهای ISO

فعالیت ها

صنایع خمیر و کاغذ

شرکت طراحی و ماشین سازی سامکو یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع کاغذ میباشد که محوریت اصلی فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه صنعت کاغذ قرار داده است. این شرکت پیشرو در طراحی و ساخت ماشین آلات کاغذسازی در ایران بوده که توانایی تولید انواع محصولات در این زمینه را در کوتاهتری زمان ممکن میسر میکند. پشتوانه غنی علمی و تجارب طولانی مهندسی و امکانات وسیع ماشین سازی در قالب گروهی منسجم و مسئولیت پذیر این اطمینان را به مشتریان داده است تا از توانمندیهای این گروه بهره مند شوند.


سیستم بازیابی انرژی
گروه صنعتی سامکو جهت بروز رسانی و صرفه جویی انرژی و کاهش لوازم مصرفی و هزینه های لوازم یدکی و سوخت و... مجری سیستم بازیابی انرژی بوده است. با اجرای این سیستم تمامی بخارهای مازاد سیلندرها جمع آوری شده و به سیستم باز میگردد. از مزایای این سیستم به حذف تراپ ها میتوان اشاره کرد که علاوه بر هزینه هنگفت تراپ ها به بازگرداندن دوباره سوخت و انرژی کمک کرده و مانع جمع شدن آب در داخل سیلندرها میشود که این عامل پوسیدگی و شکستن سیلندر میباشد. 

صنایع خمیر و کاغذ

از زبان

بزرگان

Image
آلبرت انیشتین

دانشمند

من خودم را برای یک کار خیلی بزگ آماده کرده بودم اما بعد ازاین که وارد کار شدم فهمیدم که کار بزرگی نمی خواهد انجام بدهم ، فقط باید قایق را روی آب انداخت و کمی پارو زد . همین !!

Image
جورج برنارد شاو

موسس

اگر شما یک سیب داشته باشید ومن هم یک سیب وسیب ها را بام عوض کنیم همچنان هر دو یک سیب داریم اما اگر شما یک ایده داشته باشید و من هم یک ایده،زمانی که ایده هایمان را عوض کنیم آنگاه هر کدام از ما دو ایده داریم

Image
بیل گیتس

مدیر عامل

اندازه‌گيري درصد پيشرفت يك پروژه برنامه نويسي،با شمارش تعداد سطرهاي كدهاي آن،همانند اندازه گيري درصد پيشرفت ساخت يك هواپيما از طريق وزن كردن آن است!