• تبریز -نرسیده به شهرک شهید رجایی - کوی شجره
  • تلفن تماس :34264461 - 041
  • کیفیت در خدمات
  • دارنده بالاترین استانداردهای ISO

فعالیت ها

خدمات مهندسی

   دپارتمان طراحی و مهندسی شرکت سامکو با در اختیار داشتن مهندسین متخصص و مجرب قادرند استانداردهای بالایی از کیفیت و کارایی برای محصولات خود تعریف و اجرا نمایند. دپارتمان طراحی و مهندسی شرکت سامکو با استفاده از نرم افزارهای دقیق و کاربردی و توانمندی همچون SolidWorks ,Catia , PDMS ,Ansys ... و با طراحی اتوماسیون صنعتی پنوماتیکی با نرم افزار تخصصیه Festo و آنالیز و تست جوشکاری غلتکها و سیلندر ها مطابق با استاندارد ISO  و مطابق با استاندارد تستهای غیر مخرب، این امکان را به مهندسین داده است تا بتوانند طراحی با معیارهای جهانی و استاندارد تهیه و اجرا نمایند. طراحی کارخانه و پایپینگ و طراحی مصرف بهینه انرژی و ... از دیگر توانمندیهای دپارتمان طراحی می باشد که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید کارخانه خود را با نرم افزارهای دقیق مهندسی و با معیارهای اصولی مشاهده و مراحل ساخت و مونتاژ را به طور دقیق ملاحظه فرمایید.

خدمات مهندسی

از زبان

بزرگان

Image
آلبرت انیشتین

دانشمند

من خودم را برای یک کار خیلی بزگ آماده کرده بودم اما بعد ازاین که وارد کار شدم فهمیدم که کار بزرگی نمی خواهد انجام بدهم ، فقط باید قایق را روی آب انداخت و کمی پارو زد . همین !!

Image
جورج برنارد شاو

موسس

اگر شما یک سیب داشته باشید ومن هم یک سیب وسیب ها را بام عوض کنیم همچنان هر دو یک سیب داریم اما اگر شما یک ایده داشته باشید و من هم یک ایده،زمانی که ایده هایمان را عوض کنیم آنگاه هر کدام از ما دو ایده داریم

Image
بیل گیتس

مدیر عامل

اندازه‌گيري درصد پيشرفت يك پروژه برنامه نويسي،با شمارش تعداد سطرهاي كدهاي آن،همانند اندازه گيري درصد پيشرفت ساخت يك هواپيما از طريق وزن كردن آن است!